Nákup sedací soupravy online: 5 chyb, kterým je třeba se vyhnout

Pohovka je nezbytností: je pravda, že z estetického hlediska je nejdůležitějším kusem nábytku v obývacím pokoji, ale nejen to. Tento velmi pohodlný doplněk dokáže zútulnit domov: zde strávíte příjemný relaxační večer nebo si vychutnáte film s přáteli. Abyste si vybrali dokonalou pohovku, nemusíte už trávit hodiny procházením desítek obchodů s nábytkem: stačí pár kliknutí a můžete si pořídit pohovku svých snů, kdekoli budete chtít.

Nákup pohovky online však vyžaduje trochu pozornosti a budete také muset znát několik triků, jak obejít nedostatek fyzického kontaktu s produktem. V tomto článku vám nabízíme kompletního průvodce nákupem a 5 chyb, kterých byste se měli při nákupu nové pohovky online vyhnout.

Nákup pohovky online je pohodlný a komfortní.


Nákup pohovky online? Je to rozhodně skvělý nápad, který vám ušetří spoustu času. Z pohodlí domova nebo odkudkoli si můžete prohlédnout stovky, ne-li tisíce různých modelů a procházet různé platformy. Ve srovnání s kamennými obchody je výběr potenciálně nekonečný. Navíc nebudete muset osobně navštívit prodejnu ani absolvovat vyčerpávající prohlídky různých showroomů.

Obecně je důležité vědět, že provozovatelé e-shopů mají nižší náklady než tradiční prodejny nábytku, a proto jsou obvykle schopni nabízet výrobky za velmi konkurenceschopné ceny ve srovnání s tradičními kanály. Cenová dostupnost však není jediným faktorem, který činí online nakupování atraktivním: nákup totiž můžete provést zcela na dálku a sami si zvolit všechny podrobnosti týkající se dopravy a dalších doplňkových služeb, jako je například montáž doma.

Praktický průvodce nákupem


Nakupování online má velký problém: výrobků se před nákupem nelze dotknout! Naštěstí lze tento detail s trochou důvtipu a pozornosti k detailům snadno obejít. Abyste se vyhnuli chybnému nákupu, je velmi důležité pečlivě si přečíst produktový list: může vám poskytnout mnoho potřebných informací a doplnit fotografie pohovky o další podrobnosti.

Nestačí si však jen pečlivě přečíst produktový list, protože existuje několik velmi častých chyb, kterých se musíte vyvarovat, abyste se zachránili před špatným nákupem.

1. Nevědět předem, jaký typ pohovky zvolit.


Pohovka, rozkládací sedací souprava nebo lehátko? Toto rozhodnutí je třeba učinit ještě předtím, než začnete hledat pohovku online. Pokud ještě nejste rozhodnuti, protože vašemu obývacímu pokoji mohou vyhovovat všechna tři řešení, nechte se inspirovat obrázky na webu a prohlédněte si trochu Lacasa24.cz: to nejvhodnější řešení pro vás je hned za rohem!

2. Ignorování faktoru velikosti


Příliš velká nebo příliš malá pohovka, obal, který se nevejde do dveří, nebo nemožnost přepravy po točitých schodech... Přemýšlení o velikosti je velmi důležité, zejména při nákupu nábytku online. Vyzbrojeni metrem pečlivě změřte prostor určený pro pohovku a nezapomeňte na vstupní dveře a další obtížné průchody. Jakmile tyto informace získáte, porovnejte je s údaji v technickém listu výrobku: tam najdete vše od rozměrů pohovky až po rozměry obalu.

3. Nedostatečné zohlednění detailů může mít fatální následky


Máte domácí zvířata? Lepší je model se snímatelným potahem a vyrobený ze snadno čistitelných materiálů, jako je mikrovlákno. Dáváte přednost látce? Vyberte si model odolný proti skvrnám. Stručně řečeno: věnujte pozornost detailům, protože ty rozhodují o kvalitě pohovky a její kompatibilitě s vaším životním stylem. Samozřejmě nezapomeňte vybírat modely od výrobců, u kterých je kvalita na prvním místě!

4. Výběr pohovky bez ohledu na dekor


Dáváte přednost klasickému stylu s lehce silnou elegancí? Vyberte si pohovky v tabákové nebo černé kůži. Líbí se vám minimalistický styl? Místnost zařiďte v neutrálních tónech a zvolte sivou nebo tmavě šedou pohovku. Nebo dáváte přednost popovému nádechu? Neutrální, světlé barvy místnosti a pěkná barevná látková pohovka budou vítěznou kombinací. Možnosti jsou nekonečné: s trochou trpělivosti a hledáním inspirace na správných webových stránkách bude nalezení nejlepší pohovky pro váš interiér snadné!

5. Největší chyba? Nenavštěvování internetového obchodu Lacasa24.cz


Lacasa24.cz vám nabízí opravdu široký výběr pohovek, od lehátek přes klasické modely až po online modely rozkládacích pohovek, které se vyznačují funkčním a velmi univerzálním designem. Většinu modelů lze přizpůsobit: můžete si například zvolit šířku područek nebo barvu a velikost dalších prvků.

Nezapomeňte však, že nákup pohovky online musí být doprovázen řadou služeb, které e-shop nemůže a nesmí podcenit! Na Lacasa24.cz vám nabízíme různé platební metody, které jsou jednoduché, spolehlivé a bezpečné. Kromě toho můžete požádat o splátky za nákup. Můžete si také zakoupit službu montáže pohovky a využít superrychlou dopravu. Ale to není všechno, protože pokud si na Lacasa24.cz zakoupíte pohovku, máte 14 dní na rozmyšlenou: pohodlnější pohovka opravdu neexistuje!